Rate this item

می‌دانید هزینه ثبت نام لاتاری چقدر است؟ آیا باید برای شرکت در لاتاری پول پس‌انداز کنیم؟ آیا نیازی به تمکن مالی است؟ هزینه استفاده از خدمات کارگزاری‌ها برای ثبت‌نام لاتاری چقدر است؟ همه این سوالات قرار است در این مقاله پاسخ داده شود. پس با ما همراه باشید. همچنین اگر می‌خواهید درباره شرایط و مدارک لازم برای ثبت‌نام لاتاری بیشتر بدانید، مقاله شرایط ثبت نام لاتاری را مطالعه کنید.

موسسه حامی مهاجر یکی از موسسه‌های مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است که در اموری مانند ثبت‌نام لاتاری، مشاوره لاتاری و پیگیری پرونده تا اخذ ویزای برندگان لاتاری، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (فقط با مدرک دیپلم) و مشاوره برای اخذ اقامت دائم در آمریکا، خدماتی تخصصی ارائه می‌کند.

هزینه ثبت نام لاتاری چقدر است؟

مطابق با قوانین قرعه‌کشی لاتاری آمریکا هیچ مبلغی برای هزینه ثبت نام لاتاری در نظر گرفته نشده است. بنابراین اگر متقاضی بخواهد شخصا برای شرکت در قرعه‌کشی اقدام کند نیازی به پرداخت هزینه نیست. بنابراین با مراجعه به سایت رسمی ثبت‌نام لاتاری آمریکا بدون پرداخت حتی یک دلار می‌تواند اقدام کند.

چرا باید برای ثبت‌نام لاتاری هزینه کنیم؟

 

چرا باید برای ثبت نام لاتاری هزینه کنیم؟

اگرچه هزینه ثبت نام لاتاری رایگان است اما به مهارت و تجربه کافی نیاز دارد. باتوجه به اینکه این قرعه‌کشی یکبار در سال انجام می‌شود، کوچکترین اشتباه، شانس فرد را برای استفاده از این فرصت استثنایی، یک سال به عقب می‌اندازد.

فرم ثبت‌نام لاتاری 2025 آمریکا به زبان انگلیسی است. طبیعتا اطلاعات مورد نیاز فرد نیز بایستی به زبان انگلیسی وارد شود. چنانچه کوچکترین اشتباهی در ورود اطلاعات صورت گیرد، هیچ پیام اخطاری به فرد نمایش داده نمی‌شود. بنابراین اطلاعات ثبت نهایی شده و امکان ویرایش وجود ندارد.

اشتباه رایجی که در ثبت‌نام لاتاری وجود دارد، نحوه ورود اطلاعات آدرس است. چراکه استانداردهای نگارش آدرس در زبان انگلیسی متفاوت با زبان فارسی است. اما بسیاری از متقاضیان ایرانی آدرس خود را با استانداردهای زبان فارسی وارد می‌کنند که همین اشتباه، برایشان مشکل ایجاد خواهد کرد.

مساله اینجاست که فرد در فرایند ثبت‌نام خود متوجه اطلاعات نادرست نمی‌شود. بنابراین تمامی اطلاعات ثبت خواهد شد بدون آنکه امکان تغییر و اصلاح وجود داشته باشد. در نهایت، فرم‌های اشتباه توسط کارشناسان رسمی قرعه‌کشی لاتاری آمریکا رد و از شرکت در قرعه‌کشی محروم خواهد شد.

همه این اشتباهات رایج در فرایند ثبت‌نام لاتاری دلیل موجهی برای پرداخت هزینه ثبت نام لاتاری به کارگزاری‌های مهم و تخصصی این حوزه است. چراکه کارشناسان این موسسات به‌دلیل داشتن مهارت و تجربه کافی از بروز اشتباهات جلوگیری خواهند کرد.

هزینه ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر چقدر است؟

هزینه ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر اصلا مبلغ قابل توجهی نیست. این هزینه در مقایسه با میزان خدمات و نوع اطمینان خاطری که در متقاضی ایجاد می‌کند، بسیار ناچیز است. درنهایت فرد با پرداخت آن می‌تواند مطمئن باشد که حتما در قرعه‌کشی لاتاری آمریکا شرکت می‌کند.

هزینه ثبت نام لاتاری برای افراد مجرد، 200 هزار تومان است. اگر فرد متاهل باشد 100 هزار تومان به این مبلغ اضافه خواهد شد. بنابراین متقاضیان متاهل بایستی 300 هزار تومان برای ثبت درخواست ثبت‌نام خود در موسسه حامی مهاجر بپردازند. علاوه‌بر این، اگر شخص متقاضی دارای فرزند زیر 21 سال باشد 50 هزار تومان به ازای هر فرزند اضافه خواهد.

هزینه ثبت نام لاتاری افراد دو شانسه

هزینه ثبت نام لاتاری برای متاهلینی که قصد دارند از فرصت دوشانسه خود استفاده کنند، دو برابر است. هر ثبت درخواست، دو بخش متقاضی اصلی و بخش افراد زیرمجموعه دارد. افراد زیرمجموعه شامل همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال می‌شود. بنابراین متاهلین می‌توانند از دو شانس خود برای ثبت‌نام لاتاری استفاده کنند. یعنی همسر متقاضی اصلی نیز امکان ثبت‌نام مستقل در برنامه لاتاری آمریکا را دارد.

هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر شامل چه خدماتی می‌شود؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم، هزینه ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر در مقایسه با میزان خدمات بسیار ناچیز است. اگر قصدتان برای ثبت‌نام لاتاری از طریق حامی مهاجر جدی‌ست، فهرست خدمات لاتاری این موسسه را در ادامه بخوانید.

 • ثبت‌‌نام اصولی و دقیق 
 • ثبت‌نام لاتاری نیاز به دقت و توجه دارد که کارشناسان حامی مهاجر به راحتی از پس آن برمی‌آیند. این مساله زمانی اهمیت میابد که بدانیم کوجکترین اشتباه به معنای از دست دادن فرصت شرکت در قرعه‌کشی لاتاری است.
 • پشتیابانی همیشگی مشتریان
 • کارشناسان حامی مهاجر تا زمان اعلام نتایج لاتاری به ارائه خدمات پشتیبانی خود ادامه می‌دهند. همچنین در صورت برنده شدن نیز تا زمان دریافت ویزای لاتاری همچنان با متقاضی در ارتباط هستند. این درحالی است که بسیاری از سایت‌های ثبت‌نام لاتاری علی‌رغم دریافت هزینه بالاتر حداکثر به‌مدت یک ماه پشتیبان مشتریان خود هستند.
 • اطلاع‌رسانی زمان دقیق اعلام نتایج
 • حامی مهاجر تا زمان اعلام نتایج، متقاضیان را در جریان آخرین اخبار لاتاری قرار می‌دهد. این خدمت به ‌هیچ‌ عنوان ازسوی نهاد اصلی برگزاری لاتاری ارائه نمی‌شود.
 • ارائه خدمات کارگزاری رایگان به برندگان لاتاری
 • برندگان لاتاری که از طریق حامی مهاجر ثبت‌نام کردند، تا زمان دریافت ویزا از پرداخت هزینه‌های آتی کارگزاری معاف هستند.
 • آرشیو اطلاعات مشتریان
 • بعد از اعلام نتایج و در صورت برنده شدن به اطلاعات ثبت‌نامی نیاز است. متاسفانه بسیار پیش آمده که افراد اطلاعات خود را فراموش کرده‌اند. بنابراین بازیابی آنها بسیار سخت و یا حتی نشدنی است. موسسه حامی مهاجر تمامی اطلاعات را آرشیو می‌کند و هیچکس نگران از دست رفتن یا فراموشی اطلاعات نخواهد بود.
 • ارائه خدمات ثبت‌نام لاتاری به‌صورت آنلاین و حضوری
 • اگر در تهران حضور ندارید، فرصت ثبت‌نام آنلاین در حامی مهاجر وجود دارد. فقط نیاز است که به سایت این شرکت مراجعه کرده و فرم ثبت‌نام آنلاین را پر نمایید. همچنین درصورت اطمینان خاطر بیشتر امکان ثبت‌نام حضوری وجود دارد.
 • عکاسی لاتاری مطابق با استانداردها و الزامات
 • افرادی که اقدام به ثبت‌نام حضوری می‌کنند از خدمات عکاسی حامی مهاجر بهره‌مند خواهند بود. چراکه عکس لاتاری الزاماتی دارد که حتما بایستی رعایت شود.

 

Read 6625 times Last modified on Saturday, 14 October 2023 12:47

نتایج لاتاری 2024 اعلام شد

زمان باقی مانده تا ثبت نام لاتاری 2025

32روز5ساعت12دقیقه9ثانیه

نظرات مشتریان حامی مهاجر