این مورد را ارزیابی کنید

وب سایت رسمی و اصلی ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا که توسط وزارت امور خارجه آمریکا اداره میشود به آدرس dvlottery.state.gov در دسترس میباشد.

فرم ثبت نام لاتاری

فرم ثبت نام لاتاری که موسوم به DS5501 میباشد، از تاریخ آغاز ثبت نام لاتاری، در وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا در دسترس میباشد. ثبت نام در این وب سایت کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای ندارد. میتوانید مقاله آموزش گام به گام ثبت نام لاتاری را در همین وبسایت مطالعه کنید.

قبل از شروع ثبت نام لاتاری ، توجه به چند نکته الزامی است.

  • پس از پایان ثبت نام لاتاری، یک کد تاییدیه تحت عنوان Confirmation Code دریافت میکنید که نشانه پایان ثبت نام است.
  • دریافت کد تاییدیه، هیچ تاییدی بر صحت ثبت نام لاتاری نیست. مثلا اگر شما عکس یک صندلی را به جای عکس خودتان وارد کنید و اطلاعات را غلط وارد کنید، باز هم در پایان کد تاییدیه دریافت میکنید. حتما مقاله شرایط عکس لاتاری را مطالعه کنید.
  • شما نباید هرگز بیش از یک ثبت نام در هر سال برای هر شخص انجام دهید. در این صورت شانس شما از بین میرود.
  • اطلاعات تاییدیه ثبت نام را ذخیره کنید، شش ماه بعد مجدد باید به همین وب سایت مراجعه کنید و از نتیجه لاتاری مطلع شوید.
  • برای مشاهده نتایج لاتاری باید شش ماه بعد به همین وب سایت مراجعه کنید.
  • برندگان لاتاری هیچ ایمیل یا پیامک یا خبری از مرکز کنسولی کنتاکی دریافت نمیکنند. تاکید میکنیم، اعلام نتایج از طریق همین صفحه است و باید به یاد داشته باشید که در تاریخ مقرر به همین صفحه مراجعه کنید. حتما مقاله راهنمای اعلام نتایج لاتاری را مطالعه کنید.

ثبت نام لاتاری توسط موسسه حامی مهاجر

نکته شایان ذکر این است که، مشتریانی که ثبت نام لاتاری را از طریق موسسه حامی مهاجر انجام میدهند، علاوه بر دریافت خدمات اطلاع رسانی نتایج لاتاری از موسسه حامی مهاجر از طریق پیامک و تماس تلفنی، پس از برنده شدن، از خدمات رایگان کارگزاری و مشاوره رایگان حامی مهاجر و البته همراهی کارشناسان حامی مهاجر برای اخذ معافیت از ابلاغ ترامپ، بهره مند خواهند شد.

خواندن 12145 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399 ساعت 09:20

نتایج لاتاری 2022 اعلام شد

زمان باقی مانده تا ثبت نام لاتاری 2023

165روز5ساعت12دقیقه9ثانیه

نظرات مشتریان حامی مهاجر