این مورد را ارزیابی کنید

قبل از ثبت نام لاتاری نیاز به آماده سازی عکس لاتاری و پاسپورت دارید. عکس لاتاری شرایط ویژه ای دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی های عکس لاتاری

ویژگی های عکس لاتاری

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود.

 نمونه عکس مناسب لاتاری

نمونه عکس مناسب لاتاری

 نمونه عکس نامناسب لاتاری

 

 

از عکاسی هایی که فایل عکس را به شما نمیدهند خدمات عکس لاتاری دریافت نکنید. شما نیازی به چاپ عکس ندارید و فقط فایل مورد نیاز است. برای اطلاع از سایر شرایط می توانید مقاله شرایط ثبت نام لاتاری را مطالعه نمایید.

دقت داشته باشید که طبق دستورالعمل ثبت نام لاتاری که وزارت امور خارجه آمریکا منتشر کرده است، عکس لاتاری هر سال باید تجدید شود. به طور کلی، عکس پرسنلی از زمان تهیه، فقط شش ماه اعتبار دارد. نتیجه اینکه اگر در اعلام نتایج لاتاری متوجه شدید که برنده لاتاری هستید، برای مصاحبه سفارت باید نسبت به تهیه عکس جدید اقدام کنید. البته اگر برنده لاتاری شدید میتوانید مقاله راهنمای گام به گام برنده های لاتاری را مطالعه کنید.

 

خواندن 14471 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 18 ارديبهشت 1399 ساعت 09:40
محتوای بیشتر در این بخش: شرط سنی برای ثبت نام لاتاری »

نتایج لاتاری 2022 اعلام شد

زمان باقی مانده تا ثبت نام لاتاری 2023

165روز5ساعت12دقیقه9ثانیه

نظرات مشتریان حامی مهاجر