این مورد را ارزیابی کنید

بررسی اعلام نتایج لاتاری

اگر ثبت نام لاتاری را از طریق موسسه ی حامی مهاجر انجام دادید ، اعلام نتایج لاتاری به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد . اما اگر ثبت نام لاتاری را از طریقی غیر از موسسه ی حامی مهاجر انجام دادید میتوانید با تکمیل فرم زیر و ارسال اطلاعات ثبت نام لاتاری ، اعلام نتایج را به ما بسپارید تا پس از اعلام نتایج لاتاری از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی کنیم

درخواست برسی نتیجه لاتاری توسط حامی مهاجر

اعلام نتایج لاتاری

کاربران ایرانی با سوالات زمان اعلام نتایج لاتاری کیه ، جواب لاتاری کی میاد و ساعت اعلام نتایج لاتاری چه ساعتی است در شبکه های مجازی به دنبال پاسخ خود هستند. اعلام نتایج لاتاری 2022 در ماه می May است. درباره ساعت اعلام نتایج نمی توان ساعت دقیق رو از الان اعلام کرد  اگر از طریق موسسه حامی مهاجر در لاتاری 2022 ثبت نام کرده اید موسسه بصورت رایگان نتایج لاتاری 2022 رو برای شما بررسی می کند و به اطلاعتون می رساند. اما اگر از طریقی غیر از حامی مهاجر ثبت نام لاتاری را انجام داده اید می توانید با تکمیل فرم زیر بررسی نتایج لاتاری 2022 رو به ما بسپارید ، پس از مشخص شدن نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاعتون خواهیم رساند لازم به ذکر است که زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 در روز 8 ماه می (May) می باشد.

 • اعلام نتایج لاتاری 2022 در تاریخ 8 می 2021 یعنی 18 اردیبهشت 1400 انجام می شود ساعت اعلام نتایج اطلاع رسانی می شود
 • اعلام نتایج لاتاری 2021 در تاریخ 6 ژوئن 2020 ساعت 19:30 به وقت تهران انجام شد.
 • اعلام نتایج لاتاری 2020 در تاریخ 5 مه 2019 ساعت 19:30 به وقت تهران انجام شد.
 • اعلام نتایج لاتاری 2019 در تاریخ 7 مه 2018 ساعت 19:30 به وقت تهران انجام شد.

در دیگر مقالات بطور کامل بررسی کردیم که لاتاری گرین کارت آمریکا یا همان ویزا تنوع نژادی که به آن لاتاری گفته می شود. چه نوع ویزایی می باشد و به چه صورت باید در لاتاری ثبت نام کرد. پس از بررسی تمامی ویزا های آمریکا می توان به جرات لاتاری را بهترین ، آسان ترین و ارزان ترین روش دریافت اقامت دائم در ایالات متحده آمریکا دانست. اما در این مقاله قصد داریم که نحوه چک اعلام نتایج لاتاری رو بررسی کرد. همچنین به بررسی آخرین و جدیدترین اخبار لاتاری آمریکا می پردازیم.

اعلام نتایج لاتاری 2022

لاتاری یا ویزا تنوع نژادی ایالات متحده آمریکا طی یک برنامه کاملا دقیق و منظم هرساله اجرا می شود. در زمان مشخص سایت رسمی لاتاری ثبت نام را آغاز می کند و در زمان تعیین شده نتایج را اعلام می کند و متقاضیانی که برنده شده اند هر ساله فقط تا روز 30 سپتامبر یک سال بعد از اعلام نتایج مهلت ارسال مدارک و حضور در سفارت رو دارند. در جدول زیر زمان شروع ثبت نام و اعلام نتایج لاتاری را در چند سال اخیر مشاهده می کنید.

برنامه لاتاری آمریکا

شروع ثبت نام

اعلام نتایج لاتاری

زمان بسته شدن پرونده

لاتاری 2022

مهر ماه سال 2020

اردیبهشت سال 2021

سپتامبر 2022

لاتاری 2023

سال 2021

سال 2022

سپتامبر 2023

لاتاری 2024

سال 2022

سال 2023

سپتامبر 2024

 

نکته مهمی که در این جدول مشاهده کردید زمان شروع ثبت نام لاتاری در سال جاری می باشد. نکته بسیار مهمی می باشد چرا که بیشتر متقاضیان به اشتباه گمان می کنند که چون در سال 2020 لاتاری رو ثبت نام انجام داده اند پس نام برنامه میبایست لاتاری 2020 باشد در صورتی که این اشتباه است. وقتی متقاضی در سال 2020 لاتاری ثبت نام کرده است درواقع در برنامه لاتاری 2022 را شرکت کرده و نتایج این برنامه در می (May) سال 2021 اعلام می شود.

اگر از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام در لاتاری کرده باشید دیگر جای برای نگرانی و استرس بررسی نتایج لاتاری نخواهید داشت به این دلیل که موسسه از طریق ایمیل و پیامک و حتی تماس تلفنی شما رو از نتیجه لاتاری مطلع می نماید.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

هر ساله پس از شروع سال جدید متقاضیانی که در برنامه لاتاری ثبت نام کرده اند با هیجان بالا به دنبال تاریخ اعلام نتایج لاتاری هستند معمولا با سوالات زمان اعلام نتایج لاتاری کیه و جواب لاتاری کی میاد در شبکه های مجازی به دنبال پاسخ خود هستند. اعلام نتایج لاتاری در ماه می May است.

وب سایت اعلام نتایج لاتاری 2022

پس از اتمام روند ثبت نام وب سایت به متقاضی یک کد تحت عنوان Confirmation Number ارائه می دهد  متقاضی با داشتن این کد می تواند از طریق وب سایت رسمی لاتاری نتایج رو بررسی کند. همانطور که گفته شد دو روش برای بررسی نتایج لاتاری موجود است دو روش به شرح زیر

 1. با داشتن کانفرمیشن نامبر از طریق سایت رسمی لاتاری
 2. از طریق سایت حامی مهاجر

اگر ثبت نام را با موسسه حامی مهاجر انجام داده اید به محض اعلام نتایج منتظر اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک موسسه باشید.

تکلیف برندگان لاتاری 2022

تکلیف متقاضیانی که مهر و آبان ماه 1399 لاتاری ثبت نام کرده اند در اردیبهشت 1400 ماه میلادی May روشن می شود. حامی مهاجر پشتیبان متقاضیانی است که در لاتاری 2022 برنده شده اند. متقاضیان پس از اعلام نتایج و برنده شدن میبایست مراحل اداری رو طی کنند فرمDs260  را تکمیل کنند و برای سفارت آمریکا ارسال کنند و منتظر باشند تا نامه دوم سفارت برای متقاضی ارسال شود تمامی روند از ثبت نام گرفته تا حضور در سفارت آمریکا جهت مصاحبه و سفر به آمریکا حامی مهاجر همراه متقاضیان می باشد.

خدمات کارگزاری رایگان را فقط از  طریق حامی مهاجر دریافت کنید با ثبت نام لاتاری در این موسسه

مدارک مورد نیاز برای مشاهده تایج لاتاری

همانطور که در قسمت وب سایت اعلام نتایج لاتاری گفتیم پس از اتمام روند ثبت نام وب سایت رسمی لاتاری یک کد به نام کانفرمیشن نامبر " Confirmation number " ارائه می دهد. این کد رو باید حتما داشته باشید تا بتوانید نتیجه لاتاری که ثبت نام کرده اید را بررسی کنید. کانفیرمیشن نامبر کد 16 رقمی می باشد اگر صفحه آخر ثبت نام لاتاری رو پرینت یا عکس گرفته باشید کد 16 رقمی رو خواهید داشت.

 

سوالات متداول اعلام نتایج لاتاری به شرح زیر می باشد :

آخرین اخبار لاتاری گرین کارت آمریکا

جهت اطلاع از آخرین و جدید ترین اخبار لاتاری گرین کارت آمریکا لطفا بر روی این لینک کلیک کنید. همچنین در شبکه های مجازی می توانید از طریق پیج اینستاگرام حامی مهاجر از آخرین اخبار لاتاری آمریکا با خبر بشید.

اعلام نتایج لاتاری متقاضیان ایرانی

حریم شخصی متقاضیان لاتاری پس از برنده شدن حفظ می شود. لیست برندگان لاتاری به هیچ وجه منتشر نمی شود. تنها فرد متقاضی می تواند به سایت مراجعه کند و نتیجه را بررسی کند.

از کجا بداینم چه تاریخی نتایج لاتاری منتشر می شود

متقاضیان محترم می توانند از طریق سایت حامی مهاجر و یا پیج اینستاگرام حامی مهاجر تمامی اخبار لاتاری را دنبال کنند در ضمن تاریخ اعلام نتایج لاتاری اردیبهشت 1400 می باشد.

بازیابی کد رهگیری لاتاری یا کانفرمیشن نامبر

کد رهگیری لاتاری یا همان Confirmation Number کدی می باشد که از طریق آن در وب سایت رسمی لاتاری نتیجه لاتاری را بررسی کنید و از قبولی و عدم قبولی وضعیت لاتاری خود باخبر شوید. اگر به هر دلیل کدرهگیری لاتاری یا Confirmation Number را گم کرده اید می توانید از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام کنید جهت بازیابی کدرهگیری موسسه حامی مهاجر قادر است که کد شما رو بازیابی کند.

توصیه های حامی مهاجر برای متقاضیان لاتاری

شما به دنبال اقامت دایم ، کار ، تحصیل و آینده خوب برای خودتون هستید در نتیجه آسان ترین ارزان ترین و بهترین روش دریافت گرین کارت آمریکا را به راحتی هدر ندهید به موارد زیر دقت کنید :

 • به شرکت هایی که صرفا فقط در پیک لاتاری تاسیس می شوند و پس از لاتاری اثری ازشون نیست اعتماد نکنید
 • دقت کنید که در کجا دارید ثبت نام می کنید به هر سایتی اعتماد نکنید
 • موارد متعددی بوده که از ثبت نام اشتباه در کافی نت ها شانس گرین کارت آمریکا رو از دست داده اند.
 • به کانال های تلگرامی اعتماد نکنید
 • ثبت نام لاتاری را در موسسه ای انجام بدید که انواع مجوز های رسمی سازمان گردشگری را داشته باشد.
 • به موسسه های مهاجرتی که رزومه خوبی در امر لاتاری دارند اعتماد کنید
 • فقط به ثبت نام لاتاری بسنده نکنید تمامی خدمات موسسه و مکانی که این خدمات را ارائه می دهد را مقایسه کنید.

 

نکات مهم برندگان لاتاری جهت دریافت ویزا

چه مواردی برای برندگان لاتاری حائز اهمیت می باشد برای دریافت ویزا مواردی حائز اهمیت می باشد که این موارد در دریافت ویزا آمریکا بسیار تاثیر گزار می باشد این موارد به شرح زیر می باشد :

 1. شماره کیس (Case number)
 2. زمان ارسال فرم Ds-260

مورد اول شماره کیس یا همان کیس نامبر هرچقدر این عدد کم تر باشد یعنی زمان رسیدگی به پرونده شما کوتاه تر می باشد و این شانس بسیار بزرگی است باتوجه به شرایط و تجربه سال های گذشته مواردی مانند ویروس کرونا یا تعیین شدن قوانین سیاسی جدید شانس دریافت ویزا برای متقاضیانی که کیس نامبر بالاتر داشتند را کم تر کرد. البته با روی کار آمدن جوبایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تمامی قوانین عدم ورود ایرانیان به خاک آمریکا لغو گردید.

در نظر داشته باشید هرچقدر کیس نامبر پایین تر باشد بسیار با اهمیت تر می باشد کیس نامبر پایین باعث می شود تا متقاضی در زمان زودتری به سفارت فراخوانده شود.

مورد دوم ارسال فرم Ds-260 فرمی می باشد که باید تکمیل کنید و برای سفارت ارسال کنید. لطفا توجه کنید حتما این فرم را با مشاوره کارشناس ویزا آمریکا تکمیل کنید چرا که هرگونه اشتباهی در تکمیل کردن این فرم غیر قابل جبران است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مزیت های لاتاری گرین کارت آمریکا لطفا این مقاله را مطالعه کنید. لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

پیغام برنده شدن و عدم برنده شدن در لاتاری

اگر خودتان دارید از طریق سایت رسمی لاتاری وضعیت برنده شدن و عدم برنده شدن در لاتاری 2022 را بررسی میکنید در نهایت با این دو صفحه مواجه می شوند :

شما در لاتاری آمریکا برنده شده اید :

صفحه برنده شدن در لاتاری

این صفحه همان صفحه معروف است که به شما نمایش میدهد که در لاتاری برنده شده اید مشخصه این صفحه بارکد و کیس نامبر است ، کیس نامبر یک رشته کد 14 کاراکتری از اعداد و حروف می باشد. به عنوان مثال به بررسی کیس نامبر می پردازیم :

2022AS00001210
درواقع این یک کیس نامبر می باشد ، چهار رقم ابتدایی مشخصه سال پرونده می باشد که 2022 را مشخص کرده

حروف AS نشان دهنده منطقه متقاضی می باشد که در برنامه لاتاری شرکت کرده است یعنی آسیا

اما از سال و منطقه بگذریم هشت رقم باقی مانده مهم ترین بخش یک کیس نامبر می باشد هرچه قدر این اعداد پایین تر باشند زمان مراجعه متقاضی به سفارت زودتر می باشد و این هشت رقم است که مشخص می کند فرد متقاضی چه میزان زمان دارد برای رفتن به مصاحبه سفارت آمریکا.

 

اما این فقط یک روی لاتاری است چنان چه با صفحه زیر مواجه شدید

صفحه عدم برنده شدن در لاتاری

متاسفانه شما در لاتاری برنده نشده اید HAS NOT BEEN SELECTED شما انتخاب نشده اید.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم که اهمیت برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا را برای مخاطبین بیان کنیم همچنین نحوه مطلع شدن از زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 را بیان کردیم همچنین موارد بسیار مهم در خصوص ادامه روند برای متقاضیانی که در لاتاری برنده شده اند.

همانطور که گفتیم لاتاری یک شانس بسیار بزرگ برای افرادی است که به دنبال اقامت دائم و داشتن یک شغل و تحصیل در بهترین دانشگاه های ایالات متحده آمریکا هستند. پس از این شانس بزرگ به خوبی مراقبت کنید و با سهل انگاری این شانس بزرگ رو از دست ندهید.

امیدواریم که خوش شانس باشید و در این برنامه برنده شوید و اقامت آمریکا را دریافت کنید.

مشاوره مهاجرت برنده لاتاری آمریکا

 

خواندن 155422 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400 ساعت 06:27

نتایج لاتاری 2022 اعلام شد

زمان باقی مانده تا ثبت نام لاتاری 2023

165روز5ساعت12دقیقه9ثانیه

نظرات مشتریان حامی مهاجر