Rate this item

تجربیات برندگان لاتاری آمریکا

متقاضیان پس از اعلام نتایج لاتاری و برنده شدن در لاتاری به دنبال این هستند که از تجربیات برندگان لاتاری که در دوره های قبلی برنده شده اند استفاده کنند، تجربه مصاحبه های سفارتی آنکارا یا ابوظبی تجربه نحوه تست مدیکال ( آزمایش پزشکی برندگان لاتاری ) تمامی این تجاربی که برندگان لاتاری داشته اند را ما در این مقاله میپردازیم لازم به ذکر است که تمامی موضوعات و خاطراتی که در این مقاله بیان می شود تجربه کسانی است که در لاتاری برنده شده اند. همچنین به وضعیت برندگان لاتاری میپردازیم و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را معرفی میکنیم.

 

هدف ما از این مقاله گرد آوری تمامی تجربه ها و خاطرات برندگان لاتاری می باشد تا بتوانیم با یک مقاله جامع و کامل به کسانی که در لاتاری برنده می شوند کمک کنیم. لطفا توجه کنید قوانین همیشه در حال تغییر است موارد و یا موضوعاتی که در این مقاله عنوان می شود صرفا تجربه برندگان لاتاری در سال های گذشته است قوانین مهاجرتی آمریکا همیشه ثابت کرده که در حال تغییر است. در نتیجه توصیه ما این است که حتما پس از برنده شدن در لاتاری قبل از هر اقدامی با یک کارشناس ویزا آمریکا مشاوره داشته باشید تا با آگاهی بیشتر نسبت به قوانین و روش تکمیل فرم های اداری عمل کنید.

کسانی که این مقاله را مطالعه می کنند به احتمال خیلی زیاد در برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا برنده شده اند و یا قصد ثبت نام در لاتاری را دارند. جهت ثبت نام در لاتاری ، اعلام نتایج لاتاری و یا مشاوره برندگان لاتاری ما به شما موسسه حامی مهاجر را پیشنهاد می کنیم. موسسه ای که با داشتن تمامی مجوز های رسمی و تجربه فراوان و موفق در انجام تمامی امور مهاجرتی آمریکا تنها گزینه ای مناسب برای انتخاب می باشد.

 

تجربه برندگان لاتاری آمریکا

 

پیشنهاد اصلی ما موسسه حامی مهاجر می باشد لطفا بدون مشاوره از هرگونه اقدامی پرهیز کنید چرا که منجر به از دست رفتن شانستون میشه لطفا جدی بگیرید.

پس از اعلام نتایج لاتاری ، برندگان لاتاری وارد روند اداری و تکمیل فرم های مورد نیاز جهت حضور برای مصاحبه در داخل سفارت می شوند یکی از مهم ترین فرم های ، فرم DS-260 است اگر متقاضی در تکمیل این فرم اشتباهی کند مرتکب شود این اشتباه جبران ناپذیر است. مشاوره های لاتاری بصورت غیرحضوری و حضوری در موسسه حامی مهاجر برگزار می شود. جهت هماهنگی وقت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.

بهترین شهر برای برندگان لاتاری آمریکا

انتخاب شهر میتواند یک دردسر شیرین برای برندگان لاتاری باشد. افسر سفارت درباره برنامه ریزی آینده و انتخاب شهر و دلیل انتخاب شهر مورد نظر از متقاضی سوال می کند. انتخاب شهر در آینده شما و موفق شدنتون در آمریکا بسیار مهم و کلیدی است. در نظر داشته باشید که مهاجرت شروع یک زندگی جدیده در شروع این زندگی باید با دقت و تمرکز و تحقیق قدم بردارید. یکی دیگر از دلایل مشاوره برندگان لاتاری کمک در انتخاب شهر مورد نظر می باشد. انتخاب شهر در آمریکا بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد که در این مقاله نمیتوانیم بپردازیم اما از همه موارد مهم تر در انتخاب شهر حضور دوست و آشنا و یا فامیل در شهر مورد نظر می باشد حضور افرادی که رابطه نزدیک و خوبی با شما دارند یک مزیت محسوب می شود. برنده لاتاری پس از مهاجرت به آمریکا باید یک زندگی جدید را آغاز کند ، زندگی جدید میتواند با شروع تحصیل در کالج یا دانشگاه باشد و یا به دنبال شغل خوب و مناسب باشد. اما اگر تحقیقات شما از شهری که انتخاب کردید کافی نباشد قطعا دچار مشکل می شوید.عامل اصلی در انتخاب شهر مناسب برای زندگی در آمریکا تحقیق کافی می باشد. حضور دوستان و آشنایان در یک شهر می توان مزیت و شانس بزرگ دانست.

 

 

 

همانطور که گفتیم شما در قدم اول یا به دنبال آموزش هستید و یا کار در نتیجه در تحقیقی که انجام می دهید باید این موارد را در نظر بگیرید که کدام شهر امکانات آموزشی بهتر و یا دانشگاه کالج بهتری دارد یا شرایط تحصیل در آن شهر با شرایط شخصی شما مناسب تر باشد. و یا از لحاظ شغلی متناسب با مهارت های شما است به عنوان مثال راحت تر توضیح بدیم تصور کنید شما فارغ التحصیل هستید در زمینه صنعت نفت پس باید شهری را انتخاب کنید که شرکت های نفتی در آنجا حضور دارند.

مهم ترین نکته انتخاب شهر در آمریکا ارزان بودن هزینه زندگی می باشد ، هزینه های نظیر اجاره خانه ، خدمات شهری و خرید کالاهای مورد نیاز زندگی ، هزینه تحصیل و.... این موارد بسیار مهم است باید جدی گرفت. مجددا تکرار میکنیم که مهاجرت را به چشم زندگی دوباره ببینید در کشوری که به زبانی غیر از زبان مادری صحبت میکنند دارای فرهنگی کاملا متفاوت کشوری که تمامی نژاد های دنیا درحال زندگی هستند. تحقیق درباره انتخاب شهر در آمریکا برای برندگان لاتاری بسیار مهم می باشد.

ما سعی کردیم در این قسمت باتوجه به مواردی که اشاره کردیم لیست شهر های محبوب برندگان لاتاری را ارائه بدهیم

لیست شهرهای محبوب برندگان لاتاری آمریکا به شرح زیر :

 • مدیسون در ایالت ویسکانسین آمریکا
  درواقع پایتخت ایالت ویسکانسین هم می باشد و دومین شهر پرجمعیت بعد از میلواکی است.

مدیسون در ایالت ویسکانسین آمریکا

 

 • رالی دورهام در ایالت کارولینای شمالی آمریکا
  هشتاد و پنجمین شهر پرجمعیت آمریکا و چهارمین شهر پرجمعیت ایالت کارولینای شمالی شهری که به اسم گاو نر شناخته می شود.

رالی دورهام در ایالت کارولینای شمالی آمریکا

 

 • سیاتل در ایالت واشنگتن آمریکا
  این شهر در 160 کیلومتری مرز جنوبی کانادا با آمریکا قرار دارد. سیاتل ایرانی زیادی دارد و در ایام نوروز برای غذاهای ایرانی صف می کشند.

سیاتل در ایالت واشنگتن آمریکا

 

 • هوستون در ایالت تگزاس آمریکا
  پرجمعیت ترین شهر در ایالت تگزاس و چهارمین شهر پرجمعیت در آمریکا این شهر در کنار خلیج مکزیک موقعیت بندری دارد.

هوستون در ایالت تگزاس آمریکا

 

 • دالاس در ایالت تگزاس آمریکا
  در هوستون به سمت شمال بروید به دالاس میرسید در ایالت تگزاس دالاس جز چهارمین کلانشر آمریکا محسوب می شود. صنعت نفت ، پنبه و خطوط راه آهن این شهر معروف است.

دالاس در ایالت تگزاس آمریکا

 

 • نشویل در ایالت تنسی آمریکا
  نشویل در دو سوی رود کامبرلند در قسمت شمالی ایالت تنسی واقع شده است به این شهر مرکز موسیقی نیز گفته می شود.

نشویل در ایالت تنسی آمریکا

 

 • کلورادو اسپرینگز در ایالت کلورادو آمریکا
  شهری کوه پایه ای که طبیعتش زبان زد است

 

 • بوستون در ایالت ماساچوست آمریکا
  بزرگترین ایالت ماساچوست یکی از قدیمی ترین شهر های آمریکا میتوان یکی از انتخاب های مناسب برای افرادی که قصد تحصیل دارند معرفی کرد شهری که دانشگاه هاروارد ، MIT و دانشگاه بوستون را در خود دارد.

دانشگاه هاروارد

 

 • سن آنتونیو در ایالت تگزاس آمریکا
  قدیمی ترین شهر ایالت تگزاس این شهر صنایع پزشکی و شرکت های نفتی آمریکای شمالی را در خود جای داده است نزدیک ترین شهر به وضعیت آب و هوای ایران به همین دلیل ایرانی زیادی در این شهر زندگی می کنند.

سن آنتونیو در ایالت تگزاس آمریکا

 

 • پورتلند در ایالت اورگان آمریکا
  پرجمعیت ترین شهر ایالات اورگان آب و هوای این شهر تابستان های خشک و زمستانهای خنک و بارانی دارد. شهر گلهای رز شناخته می شود.

 

همچنین ما یک مقاله برای شما عزیزان آماده کردیم تحت عنوان  50 شهر برتر آمریکا جهت مهاجرت می توانید این مقاله را مطالعه کنید. این مقاله به خوبی می تواند به شما در انتخاب مقصدتون در آمریکا راهنمایی کند.

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص مهاجرت به آمریکا با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

 

پاسخ به سوالات متداول برندگان لاتاری آمریکا 

هزینه زندگی در امریکا برای برندگان لاتاری چقدر است؟

پاسخ : پاسخ این سوال مشخص است رابطه مستقیم با ایالتی که برای زندگی انتخاب می کنید دارد ، هزینه زندگی در بیشتر ایالات متحده آمریکا متفاوت است؛ اما به صورت میانگین برای شروع زندگی در آمریکا به ماهانه 1500 دلار پول نیاز است.

 

آخرین و جدید ترین اخبار لاتاری را از کجا بخوانیم ؟

پاسخ : آخرین اخبار لاتاری آمریکا را می‌توانید هم از طریق سایت موسسه حامی مهاجر و هم از طریق صفحات اجتماعی حامی مهاجر در اینستاگرام و تلگرام، دنبال کنید.

 

وضعیت شغلی برندگان لاتاری پس از ورود به ایالات متحده آمریکا ؟

پاسخ: وضعیت شغلی در ایالات متحده آمریکا برای برندگان لاتاری که به این کشور وارد شده اند اینگونه است که برندگان لاتاری میبایست کد تامین اجتماعی دریافت کنند و تا زمانی که این کد را دریافت نکرده باشند اجازه کار ندارند.

 

خدمات دولت آمریکا به برندگان لاتاری چیست؟

پاسخ : بزرگترین خدمت آمریکا به برندگان لاتاری به شرح زیر می باشد :

 • اقامت دائم
 • اجازه داشتن شغل
 • اجازه راه اندازی کسب و کار
 • اجازه تحصیل در آمریکا
 • اجازه داشتن حساب بانکی

این لیست تمامی خدماتی است که دولت آمریکا به برندگان لاتاری اعطا می کند تمامی خدماتی که دولت به شهروند آمریکا ارئه می دهد می باشد. البته حق رای و برخی خدمات دیگر مخصوص شهروندان آمریکا می باشد. جز این خدمات هیچگونه خدمات دیگری به برندگان لاتاری آمریکا ارائه داده نمی شود.

 

آیا دولت آمریکا به برندگان لاتاری حقوق می دهد ؟

پاسخ : خیر ، همانطور که گفتیم و لیست کردیم خدماتی که دولت آمریکا به برندگان لاتاری می دهد مشخص است و در این خدمات هیچگونه حقوقی تعیین نشده.

 

وضعیت برندگان لاتاری چه زمانی مشخص می‌شود؟

پاسخ : وضعیت برندگان لاتاری و اعلام نتایج هر دوره لاتاری، حدود 6 ماه پس از ثبت نام در لاتاری اعلام می‌شود. ولی برای پیگیری زمان اعلام نتایج لاتاری می‌توانید از روزشمار موجود در صفحه اصلی سایت حامی مهاجر استفاده کنید.

 

برندگان لاتاری چه زمانی می توانند برای شهروندی آمریکا اقدام کنند ؟

پاسخ : پس از دریافت گرین کارت و اقامت در آمریکا با گذشت سه الی پنج سال برندگان لاتاری می توانند برای دریافت شهروندی در آمریکا اقدام کنند.

 

باگرین کارت آمریکا به کدام کشور ها می توان سفر کرد ؟

پاسخ : شرایط مسافرت با گرین کارت شرایط خاصی دارد ، برندگان لاتاری که گرین کارت خود را دریافت کردند می توانند به کشور های مختلف سفر کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله با گرین کارت امریکا به چه کشورهایی می توان سفر کرد را مطالعه کنید.

 

نظرات برندگان لاتاری آمریکا یا ویزا تنوع آمریکا چیست ؟

پاسخ : اگر به دنبال تجربه کسانی که در لاتاری برنده شده اند هستید و یا به دنبال نظرات آنها در خصوص مشکلات و روند اداری پس از برنده شدن تا دریافت ویزا آمریکا هستید می توانید به سایت حامی مهاجر مراجعه کنید و در صفحه هات لاتاری کامنت های برندگان را مشاهده کنید ، همچنین این نظرات در صفحه موسسه حامی مهاجر در اینستاگرام درج شده.

 

اسامی برندگان لاتاری در ایران چگونه قابل دسترسی است ؟

پاسخ : به دلیل حفظ حریم شخصی، اسامی برندگان لاتاری آمریکا منتشر نمی‌شود. صرفا هر شرکت کننده می‌تواند با مراجعه به سایت لاتاری آمریکا نتیجه خود را بررسی نماید. آنچه در انتها منتشر می‌شود، فقط آماری برندگان لاتاری از ایران است.

 

سخن پایانی

قصد داشتیم که در این مقاله تجربه برندگان لاتاری را بیان کنیم و اینکه مهم ترین اقدامات پس از برنده شدن در لاتاری را مشخص کنیم و همچنین به سئوالات متداول برندگان لاتاری پاسخ بدهیم ، مجدد متذکر می شویم که حتما پس از برنده شدن در لاتاری در مشاوره لاتاری شرکت کنید جهت مشاوره با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید و تایم مشاوره را ست کنید.

تکمیل فرم DS-260 را زیر نظر متخصص ویزا آمریکا تکمیل کنید تا شانس بزرگ را برای دریافت ویزا آمریکا از دست ندهید.

امیدواریم که در این روند موفق باشید.

 

 

Read 62850 times Last modified on Saturday, 29 May 2021 11:07

نتایج لاتاری 2024 اعلام شد

زمان باقی مانده تا ثبت نام لاتاری 2025

32روز5ساعت12دقیقه9ثانیه

نظرات مشتریان حامی مهاجر