این مورد را ارزیابی کنید

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 مشخص شد

به طور متوسط زمان ثبت نام در لاتاری و اعلام نتایج لاتاری هر 6 ماه می باشد و الان بعد از گذشت 6 ماه زمان به اعلام نتایج لاتاری 2022 رسیده است. لاتاری 2022 بدون قوانین بن ترامپ بهترین فرصت برای ایرانی ها است که به دنبال مهاجرت یا اقامت دائم در آمریکا هستند. دیگر قوانینی مبنی بر جلوگیری از ورود ایرانیان یا مسلمانان به خاک ایالات متحده آمریکا وجود ندارد. برنامه لاتاری 2022 بیش از 5 هزار سهمیه برای ایران مشخص کرده. این میزان قابل توجهی است. جهت استعلام نتیجه لاتاری 2022 لطفا به سایت حامی مهاجر مراجعه کنید.

زمان دقیق اعلام نتیجه لاتاری 2022

زمان دقیق اعلام نتیجه لاتاری 2022 در روز 8 May می باشد یعنی 18 اردیبهشت

متقاضی محترم در روز 18 اردیبهشت 1400 می توانید  به وب سایت حامی مهاجر مراجعه کنید و نتیجه لاتاری 2022 را بررسی کنید.

 

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

 

در این بخش قصد داریم تا به تعدادی از سوالات متداول متقاضیان پاسخ دهیم

ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری

چه ساعتی نتایج لاتاری بر روی سایت  قرار میگیرد ؟

 در واقع می توان گفت که هنوز ساعت دقیق مشخص شدن نتایج لاتاری اعلام نشده ، اما روز 18 اردیبهشت نتایج لاتاری 2022 اعلام می شود.

آیا راهی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری یا کد رهگیری  لاتاری وجود دارد ؟

بله امکان بازیابی کانفرمیشن نامبر کد لاتاری وجود دارد ، اگر از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام در لاتاری کرده باشید میتوانید با مراجعه به سایت در بخش کاربری کانفرمیشن نامبر کد لاتاری خود را مجدد دریافت کنید.

اما اگر از طریق غیر از حامی مهاجر اقدام به ثبت نام کرده باشید ، میبایست با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما روند بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری شما را انجام بدهند.

 

 

اگر در لاتاری برنده شویم می توانیم این شانس رو بفروشیم ؟

خیر ، لاتاری غیر قابل فروش و غیر قابل انتقال می باشد. فردی که ثبت نام می کنند فقط خودش و افراد زیر مجموعه ای که معرفی کرده تحت عنوان خانواده درجه یک می توانند از این شانس استفاده کنند و به هیچ وجه امکان فروش و یا انتقال نیست. 

اگر لاتاری برنده شویم و استفاده نکنیم چه می شود ؟

در واقع هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. فرد متقاضی که برنده شده اگر به هر دلیلی نمی تواند ادامه روند را انجام بدهد هیچگونه مشکلی رخ نمیدهد و در صورت نیاز می تواند در سال های آینده مجددا ثبت نام کند.

لاتاری برنده شدیم ولی بلد نیستیم که فرم DS-260 را تکمیل کنیم !

پس از برنده شدن در لاتاری میبایست که فرم DS-260  را تکمیل کنید و برای سفارت ارسال کنید ، اگر از طریق حامی مهاجر اقدام به ثبت نام در لاتاری کرده اید و برنده شدید تمامی خدمات این چنینی عم از مشاوره راهنمایی و تکمیل فرم های مورد نیاز کاملا رایگان می باشد. اما اگر با حامی مهاجر قرارداد ندارید باز هم جای نگرانی نیست کارشناسان موسسه حامی مهاجر مشاوره لاتاری میدهند و شما را در ادامه روند تا دریافت ویزا همراهی میکنند.

لاتاری برنده شدیم اما بخشی از مشخصات را به اشتباه وارد کرده ایم !

متاسفانه این مشکل همیشه هست و در هنگام ثبت نام در لاتاری باید بسیار دقت کنید تا موارد و مشخصات را به درستی تکمیل کنید. اما اگر اشتباهی رخ داده می توانید با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید تا کارشناسان موسسه راهنمایی تون کنند. لازم به ذکر است که رفع اینگونه مشکلات تضمینی نیست و میزان و حد اشتباه در تصحیح آن با اهمیت است.

کیس نامبر چیست ؟

در زمان مشاهده نتیجه لاتاری در صورت برنده شدن همانند تصویر زیر را مشاهده می کنید :

 

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

 

در این تصویر بخشی که مخدوش شده شامل یک رشته کد 14 کاراکتری می باشد که شمال زمان سال لاتاری قاره متقاضی  که برای ایرانیان AS یعنی آسیا می باشد هشت رقم باقی مانده کیس نامبر می باشد. هرچقدر این عدد پایین تر باشد یعنی زمان مراجعه شما به سفارت نزدیک تر است ، لازم به ذکر است که کیس نامبر هرچقدر کمتر باشد بسیار بهتر است.

سخن پایانی

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 مشخص شده و 18 اردیبهشت می باشد.

خواندن 3805 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 08 خرداد 1400 ساعت 11:13

نتایج لاتاری 2022 اعلام شد

زمان باقی مانده تا ثبت نام لاتاری 2023

165روز5ساعت12دقیقه9ثانیه

نظرات مشتریان حامی مهاجر